Potlač a príslušenstvo:

Reklamná stena POPUP 1 3x3

Reklamná stena POPUP 1- exkluzívny prezentačný systém, zostavený za menej než 10 minút bez použitia akéhokoľvek náradia.

Šírka: 270 cm
Výška: 225 cm
Hmotnosť: 30000 g

Cena: 552 EUR bez DPH

ks

> 6ks 515 EUR /  > 12ks 497 EUR / > 24ks 478 EUR

Postavte Reklamná stenu POPUP 1 tam, kde sú vaši zákazníci! Najobľúbenejší variant Reklamná steny POPUP 1 zaujíma výstavnú plochu takmer 6 metrov štvorcových, čo zaisťuje maximálny dopad Vášho oznámenia v akomkoľvek prostredí. Veľkou výhodou Reklamná steny POPUP 1 je jej obrovská variabilita a jednoduchosť. Je dostupná v rovné i zakrivené variante a v rôznych rozmeroch. Na postavenie konštrukcie nie je potrebné vôbec žiadne náradie, stačí pár jednoduchých pohybov. Reklamná stena POPUP 1 je efektívny nástroj pre priblíženie sa k Vášmu zákazníkovi kedykoľvek a kdekoľvek.

Reklamná stena POPUP 1 je postavená za menej ako 10 minút, a to bez použitia akéhokoľvek náradia!

Súčasťou Reklamná steny POPUP 1 je transportný box (66x92 cm), ktorý je všestranný a prispôsobený pre všetky konštrukcie vrátane grafiky a všetkého príslušenstva. Kvalitné kolieska dovoľujú pohodlnú manipuláciu. Veľkou prednostné boxu je jeho přeměnitelnost na praktický prezentačný stolík. Kompletnosť setu uzatvárajú 2 osvetľovacie jednotky, ktoré majú praktické uloženie vo veku transportného kontajnera.

Grafické panely nie sú súčasťou systému, tieto však môžete objednávať pod označením Potlač - stena (3x3). Ponuka v pravo "Potlač a príslušenstvo".

Ku stiahnutiu

Ďalšie obrázky